Par mani

Līga Zvirgzdiņa-Grebina

Līga Zvirgzdiņa-Grebina

SERTIFICĒTA SUŅU UZVEDĪBAS SPECIĀLISTE, SUŅU UN SAIMNIEKU APMĀCĪBAS TRENERE, KINOLOĢE

Kinoloģijas nozarē sāku izglītoties 2016.gadā, iestājoties un absolvējot kinoloģijas pamatu kursus Latvijas Kinoloģiskajā federācijā. Paralēli izglītības iegūšanai, izlēmu, ka vēlos specializēties tieši suņu uzvedības un apmācības jomā, līdz ar to sāku strādāt praksē pie Latvijā atzīta suņu un saimnieku trenera, kur turpināju darboties pilnus 3 gadus.

2018. gadā izlēmu paplašināt savas teorētiskās un praktiskās zināšanas mūsdienīgā - uz pētījumiem balstītā pozitīvajā suņu un saimnieku apmācībā, līdz ar to iestājos un sekmīgi absolvēju divu līmeņu "Pro Dog trainer" (tulk.: profesionāls suņu treneris) kursus Anglijā pie pasaulē slaveniem suņu treneriem un uzvedības speciālistiem Lauren Langman un Tom Mitchell, kā arī ieguvu sertifikātu par internacionālas suņu treneru skolas absolvēšanu Nordic Education Centre for Dog Trainers pie Norvēģijā atzītas kinoloģes un suņu uzvedības speciālistes Lisbeth Borg de Waards, kā arī citiem speciālistiem no Beļģijas, Norvēģijas un Dānijas.

2020.gada augustā kļuvu par Pet Dog Trainers of Europe (PDTE Associate Member) atzītu treneri un šīs organizācijas dalībnieci.

Un vēl joprojām regulāri piedalos dažādos teorētiskajos un praktiskajos semināros / vebināros, lai pilnveidotu un nostiprinātu savas zināšanas, kā arī vienmēr būtu gatava nodrošināt saviem klientiem zināšanas un suņu apmācību, pareizu menedžmentu, kas balstīti uz pašiem jaunākajiem pētījumiem.

            ⦿⦿⦿

Specializējos dažādu "problēmuzvedību" risināšanā, arī bailīgu, reaktīvu un agresīvu suņu apmācībā!

Līga Zvirgzdiņa-Grebina

IZGLĪTĪBA

1) 2016-2017 || Profesionālās pilnveides programma „Kinoloģijas pamati”
Latvijas Kinoloģiskā federācija

2) 2018-2019 || Pro Dog Trainer
Absolute Dogs

3) 2019-2020 || International Dog Trainer
Nordic Education Centre for Dog Trainers

4) 2019-2020 || Pro Dog Trainer GEEK
Absolute Dogs

PAŠIZAUGSMES KURSI

1) Profesionālās pilnveides kursi "Aggression in Dogs for Animal Professionals" 3.moduļos, vadīja Dr. Amber Batson, Anglija

2) 2 dienu vebinārs "Barking Mad! Understanding Abnormal Behaviours in the Dog", vadīja Dr. Amber Batson, Anglija

3) Pašizaugsmes kursi "Puppy Power" 3.moduļos, vadītāja Dr. Amber Batson, Anglija

4) Vebinārs "A guide to assessing movement", vadīja Luisa Greig, Anglija

5) Vebinārs "Postural assessment workshop", vadīja Luisa Greig, Anglija

6) Vebinārs "Managing Canine Arthritis", vadīja Luisa Greig, Anglija

7) Vebinārs "What a Vet & Behaviourist would like you to know about neutering", vadītāja Dr. Amber Batson, Anglija

8) 5 nedēļas nogaļu ilgstošais praktiskais seminārs "Animals healing themselves Naturally from Natures Pharmacy", vadīja Karen J. Webb, Anglija

9-10) "PDTE Online Summit 2020" un "PDTE Online Summit 2021"- Organizācijas "Pet Dog Trainers of Europe" rīkots online divu dienu konferences, kā ietvaros norisinās vairāki, dažādu sertificētu speciālistu vadīti semināri par suņu uzvedību, psiholoģiju, veselību, barošanu, utt.

VEIKSMES FORMULA

IZGLĪTOTS SAIMNIEKS

IZPRASTS SUNS

SUNIM PIELĀGOTA APMĀCĪBA UN IKDIENAS MENEDŽMENTS

VEIKSMĪGA SADARBĪBA SUNS-SAIMNIEKS STARPĀ

Klientu vērtējums

Dārta M. & Teila:

"Līga ir mūsu trenere kopš oktobra. Viņu mums ieteica audzētāja, no kuras iegādājāmies sunenīti - Teilu, ieteica ar tekstu: “Jūs, manuprāt, ļoti labi sapratīsieties” Un tieši tā arī tas notika, jau kopš pirmās tikšanās reizes atradām kopīgu valodu un mana Teila uzreiz iemīlēja Līgu. Iepazīstot Līgas apmācības metodi, biju patīkami pārsteigta, cik patiesībā daudz zina un cik gudri ir mūsu suņuki jau kucēna vecumā. Viņiem nekas nav jāsaka priekšā, ir tikai no sirds kārtīgi jāslavē un jāapbalvo, kad paši ir sapratuši un izdomājuši, kas ir tas, ko mēs no viņiem gribam. Šī pozitīvās apmācības metode, iemācīja man un Teilai saprast vienai otru un atrast kopīgu valodu, kā arī iemācīja mums abām mieru un pozitīvas emocijas jebkurā situācijā. Es vienmēr esmu uzskatījusi, ka suns un saimnieks ir viens vesels, jāmācās ir abiem! Un Līga ir tā, kura apstiprināja, ka tikai kopā mēs varam būt lieliskas!"

Dace B. & Leija:
"Lieliska pieredze apmācības procesā: ar pozitīvām apmācības metodēm pozitīvi un paliekoši rezultāti. Pateicoties šīm apmācībām uzlabojās manas attiecības ar suni un izpratne par to kā katrā situācija būtu labāk jārīkojas. Tagad mūsu pastaigas un kopā būšanu izbaudām vēl vairāk!"


Zane O. & Čelsija:
"Treniņi, konsultācijas un suņu socializācijas pastaigas pie Līgas būs piemērotas visiem suņiem, tomēr īpaši - suņu saimniekiem, jo mācīties visvairāk nāksies tieši viņiem.
Kopš mēs ar Čelsiju ikdienā ņemam vērā Līgas sniegtos padomus un zināšanas, mūsu dzīves kvalitāte ir augusi un dzīve kopumā kļuvusi mierpilnāka.
Līga izmanto mūsdienīgas un zinātnē balstītas metodes, kas ir ētiskas, sunim draudzīgas un sniedz rezultātu ilgtermiņā, mācot sunim nevis būt paklausīgam, bet gan IZVĒLĒTIES labi uzvesties."

Anna Žanete F. & Šoko:

"Šī programma man liek nebeidzami mācīties; arī pēc tam, kad suncis jau ir absolvējis. Man galvenais bija izprast suņa emocijas un pielāgot apmācību viņa spējām un personībai un tas arī ir galvenais, ko iemācījos. Šī ir pieredze, ko gribas atkārtot un novēlēt piedzīvot arī visiem citiem suņiem un viņu saimniekiem."

Monika B. & Umia:

"Līga lieliski prot to ko dara un ļoti mīl suņus! Var 100% uzticēt viņai sava suņa apmācību, jo viss būs saprotami, suņiem interesanti un uz progresu vērsti"

Svetlana B. & Bafija:

"Līgas nodarbības ir perfektas. Apmācīts saimnieks ir 50% no suņa apmācībām. Līga prot izskaidrot un pārliecināt par vislabāko pieeju konkrētām sunim. Jaunās, modernas uz suņa psiholoģijas izpēti balstītas metodes. Suns-sociālā būtne, ģimenes loceklis. Paldies!"

IETEICAMĀ LITERATŪRA

SPECIĀLISTI / ORGANIZĀCIJAS, KURIEM IESAKU PIESEKOT

Zemāk esmu apkopojusi vairākas organizācijas un speciālistus, kuriem no sirds iesaku piesekot. Viņi iedvesmos un, galvenokārt, izglītoss!

SMILING LEASH

Bildes, video un noderīgi ieteikumi par lēnām, relaksējošām ikdienas pastaigām kopā ar suni, kurās suns dodas ar pareiza tipa iemauktiem un garā, "smaidošā" pavadā, bez pavadas raušanas. Par pastaigām ko izbaudīs kā suns, tā arī saimnieks.

slow_dog_movement

ORGANIZĀCIJA

Šīs organizācijas mērķis ir izglītot pēc iespējas vairāk suņu saimniekus, dalīties ar dažādām aktivitāšu idejām kopā ar suni un iedvesmot - vienkārši BŪT kopā ar suņiem, izbaudot kopdzīvi, sadarbību un sniedzot suņiem pozitīvu pieredzi, caur daudzveidīgas vides, lēnu pastaigu, sociālu aktivitāšu, utt. īstenošanu. 

NECFDT

IZGLĪTĪBAS IESTĀDE

Piedāvā kvalitatīvus tiešsaistes un klātienes internacionālus kursus un izglītību.
Izglītība ir balstīta uz Norvēģu suņu uzvedības speciālistes, kinoloģes Turid Rugaas filozofiju un suņu nomierinošo-stresa signālu, vajadzību un uzvedības izpratni, motivējot pret suni ētisku, mūsdienīgu, uz zinātni balstītu suņu apmācību un menedžmentu.

Absolute Dog

IZGLĪTĪBAS IESTĀDE / SUŅU & SAIMNIEKU SKOLA

Viņi pierāda praksē, ka ar ikvienu suni var panākt lieliskus rezultātus apmācībā, izmantojot motivāciju, nevis fizisku spēku vai iebiedēšanas metodes. Caur daudz un dažādiem uzdevumiem tiek mācīti koncepti un panākta lieliska sadarbība suņu-saimnieku starpā un īstenota veiksmīga suņa apmācība.

Esam par harmoniskām attiecībām starp suni un saimnieku!

Par "My Perfect Dog"

"My Perfect Dog" ir zīmols, kas reprezentē lieliskas un harmoniskas attiecības suņa un saimnieka starpā, kur saimnieks ir izglītots un zinošs, savukārt suns izprasts un atbilstoši aprūpēts, socializēts un apmācīts, balstoties uz pret suni ētisku, dabisku un uz motivāciju balstītu apmācību.

"My Perfect Dog" piedāvā suņu un viņu saimnieku apmācību, suņu uzvedības konsultācijas, socializācijas pastaigas suņiem, kā arī teorētiskus un praktiskus seminārus saimniekiem.

Saziņai

Suņu & saimnieku apmācības treneres, uzvedības speciālistes Līgas telefona numurs un e-pasts:

+37126488490
liga@myperfectdog.lv

Seko "My Perfect Dog"

Par "My Perfect Dog"

"My Perfect Dog" ir zīmols, kas reprezentē lieliskas un harmoniskas attiecības suņa un saimnieka starpā, kur saimnieks ir izglītots un zinošs, savukārt suns izprasts un atbilstoši aprūpēts, socializēts un apmācīts, balstoties uz pret suni ētisku, dabisku un uz motivāciju balstītu apmācību.

"My Perfect Dog" piedāvā suņu un viņu saimnieku apmācību, suņu uzvedības konsultācijas, socializācijas pastaigas suņiem, kā arī teorētiskus un praktiskus seminārus saimniekiem.

Saziņai

Suņu & saimnieku apmācības treneres, uzvedības speciālistes Līgas telefona numurs un e-pasts:

+371 26488490
liga@myperfectdog.lv

Seko "My Perfect Dog"

PDTE-Logo2