KAS IR SUŅU SOCIALIZĀCIJAS PASTAIGAS?

Suņu socializācijas pastaigās mācīsim suņiem uzvesties mierīgi un pieklājīgi citu suņu klātbūtnē un izbaudīt pilnvērtīgu pastaigu, kā arī sadarbību ar savu saimnieku. Tā ir lieliska prakse drošā vidē, kur apzināties, ka suņi savā starpā var nekomunicēt, viens otru ignorēt, uzturot vidi neitrālu – katram pastaigājoties savā nodabā, ostīties, izbaudīt, spēlēties ar saimnieku utt.

KĀDIEM SUŅIEM SOCIALIZĀCIJAS PASTAIGAS IR NODERĪGAS?

Suņiem, kuri nemāk komunicēt ar citiem suņiem, kā arī suņiem, kam rodas problēmuzvedības svešu suņu klātbūtnē.

Ja Tavs suns:

- kļūst pārāk aktīvs, nespēj savaldīt savas emocijas citu suņu klātbūtnē (rej, rauj pavadu, skrien un lēc citiem suņiem virsū, it kā aicinot uz spēli)
- kļūst reaktīvs, tuvojoties citam sunim vai pat tikai ieraugot no attāluma (rej, rauj pavadu, neklausa komandām)
- kļūst agresīvs, ja svešs suns ir pienācis tuvu klāt (mēģina vai realizē uzbrukumu - kož)
- baidās no nepazīstamiem suņiem vai pat tikai no izdzirdētu suņu riešanas skaņām

KĀPĒC NEPIECIEŠAMAS SOCIALIZĀCIJAS PASTAIGAS PROFESIONĀLA TRENERA UZRAUDZĪBĀ?

Treneris pastaigas vada kontrolējot, lai tās visiem dalībniekiem būtu patīkamas un psiholoģiski viegli izturamas – koriģējot attālumu starp suņiem, kā arī nosakot dažādus uzdevumus, kas tiek pildīti pastaigas laikā.

Katras pastaigas beigās treneris pārrunā ar saimniekiem, kā viņu suņiem veicies pastaigā un kopīgi izanalizē - kādi uzlabojumi manīti katra suņa uzvedībā.

DALĪBAS INFO

DALĪBNIEKU SKAITS: līdz 10 suņiem

Pastaigas notiek 1x nedēļā.

Par "My Perfect Dog"

"My Perfect Dog" ir zīmols, kas reprezentē ikvienu suni - jo ikviens suns ir perfekts, it īpaši sava mīļā saimnieka acīs!

Zīmols "My Perfect Dog" piedāvā suņu un to saimnieku apmācību, suņu uzvedības konsultācijas, seminārus saimniekiem, kā arī suņu pieskatīšanas pakalpojumus, ja dodaties atvaļinājumā un Jums jūsu mīluli nav kam atstāt uz pienācīgu aprūpi.

Saziņai

Suņu apmācības treneres & uzvedības speciālistes Līgas tel.nr.

+371 26488490

Seko "My Perfect Dog"