TEHNISKĀ INFORMĀCIJA PAR PAMATKONCEPTU APMĀCĪBAS GRUPU NODARBĪBĀM

Nodarbības paredzētas ikvienam sunim neatkarīgi no suņa vecuma, izmēra un šķirnes!

TEORĒTISKĀS NODARBĪBAS

Kursa ietvaros lielu uzsvaru pievēršam tieši saimnieku izglītošanai, jo viss sākas ar mums - suņu saimniekiem, - cik izglītoti un zinoši mēs esam un vai izprotam suņus un viņu rīcību cēloņus un sekas?! Tāpēc pamatkoncepta kursa ietvaros ir paredzēts Jums noklausīties divas izglītojošas lekcijas. Tur sīki pastāstam pašus pamatu pamatus par suņiem, lai viņus izprastu un varētu veidot kopīgu, abpusēji patīkamu kopdzīvi.

Izglītojošo lekciju saturs:

🐾 suņu psiholoģija,

🐾 apmācības un ikdienas koncepti,

🐾 menedžmenta nozīme audzināšanas procesā,

🐾 suņu dabiskās pamatvajadzības,

🐾 suņu ķermeņa valoda - nomierinošie, stresa, distanci palielinošie un agresijas signāli,

🐾 suņu emocijas un emociju ietekme uz uzvedību,

🐾 kā suņi mācās un kā mēs to izprotot varam veicināt veiksmīgu suņu apmācību.

Teorijas nodarbību beigās Jums būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus!

Izglītojošās lekcijas katra ilgs ~2,5-3h.

Tās notiks attālināti online - video sazvanā Google Meet platformā.

Teoriju apmeklējums ir OBLIGĀTS, lai veiksmīgi varētu turpināt darboties praktiskajās nodarbībās. Taču, ja nu tiešām nekādi netiekat šajā laikā, tad nosūtīšu Jums konkrēto lekciju ieraksta versiju, kas būs pāris dienas vēl pieejama. 👍🏼

Uzaicinājuma linku uz lekcijām Jūs saņemsiet dienu pirms vai tiešraides dienā savos epastos!

PRAKTISKĀS NODARBĪBAS

❗️Pirms nodarbībām lūgums suņus kopā nelaist. Atnākot, ieturat distanci tādu, lai Jūsu suns ir spējīgs kaut cik nomierināties un vērot no attāluma citus suņus, nevis uzreiz pārstimulējas / sastresojas. Ļaujiet suņiem ostīties, lai izzina nodarbību vietu un nomierinās šajā procesā. Veidosim pozitīvas un drošas asociācijas ar konkrēto nodarbību vietu jau no pirmās tikšanās reizes! Nodarbību ietvarā vai pēc tām ļausim suņiem savstarpēji komunicēt un spēlēties, bet ne pirms nodarbībām, bet gan pēc.

Uz nodarbībām līdzi jāņem:

🔸Sunim veselīgs un augstas kvalitātes ēdiens/gardumi, kas ir mīksti, viegli laužami, viegli sakošļājami un mazos gabaliņos. Piemēram:

🔸Gardumus/ēdienu liekam jostas somiņās vai speciālajās gardumu somiņās, vai ārjakas kabatā, tā, lai gardumi ir ātri pieejami (nevis maisiņos vai gardumu iepakojumos, ar kuriem ilgi jābakstās līdz gardumu izķeksē laukā)

🔸Garenu mantiņu - virvjveidīga mantiņa vai cita gara mīkstā mantiņa, vai manta kātā.

🔸 Parasta pavada vismaz 3m (flexi pavadas nederēs)

🔸 Paaugstinājumu sunim, sākot ar 2.nodarbību (papildus info sekos)

❗️Lūgums mūs grupas Whatsapp sarakstē informēt, ja uz kādu no nodarbībām netiekat, lai trenere var rēķināties ar dalībnieku skaitu katrā konkrētajā nodarbībā un, ja nepieciešams, var ko pamainīt!

Viena praktiskā nodarbība ilgst 50min - 1h.

ATSKAITES, MĀJASDARBI, IZGLĪTOJOŠI MATERIĀLI, Q&A

Pēc katras nodarbības grupas Whatsapp sarakstē sūtīsim nodarbībā ņemto vielu un izglītojošus materiālus, lai varat trenēties mājās.

Sūtīsim ne tikai aprakstu, bet arī instrukciju video formātā tiem uzdevumiem, kas tiks mācīti nodarbībās. Tas nozīmē, ka, ja arī uz kādu nodarbību klātienē nebūsiet tikuši - neko nebūsiet nokavējuši, jo visus apmācību uzdevumus redzēsiet un katras nodarbības vielai varēsiet iziet cauri mājās un/vai pastaigu laikā.

Tāpat droši kursa ietvaros grupas Whatsapp sarakstē Jūs varat uzdot sev interesējošos, aktuālos jautājumus, regulāri sekosim līdzi un sniegsim Jums atbildes.

APMAKSA!

Viss kurss kopā maksā 150€ vai 170€ iekštelpās un Tukumā (Abas teorijas kopā maksā 30€, savukārt katra praktiskā nodarbība 12€ (14€).

Taču tā kā apmācību viela būs pieejama gan klātienē, gan video formātā, kā arī skolas vadītāja un arī grupas trenere visa kursa ietvaros būs gatavas atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem grupas Whatsapp sarakstē: apmaksa ir jāveic par visu kursu kopā, neskatoties uz to, ka kādu klātienes nodarbību Jums sanāks izlaist.

Apmaksu var veikt mūsu internetveikalā caur šo linku: https://myperfectdog.lv/product/pamata-konceptu-apmacibas-kurss-klatiene-12-nodarbibu-cikls/. Piedāvājam iespēju apmaksāt kursu arī 3 daļās - šādā gadījumā izvēlieties opciju apmaksāt kursu 3x pa 50€. Vai iekštelpu un Tukuma kursam 3 līdzērtīgās daļās 60€, 60€ un 50€.

Ja teorētiskās lekcijas jau esat iegādājušies un klausījušies iepriekš, apmaksu veiciet 120€ vai 140€ apmērā (šo maksājumu var arī veikt 2 daļās, redzēsiet opciju apmaksai pa 60€ vai 70€).

Par "My Perfect Dog"

"My Perfect Dog" ir zīmols, kas reprezentē lieliskas un harmoniskas attiecības suņa un saimnieka starpā, kur saimnieks ir izglītots un zinošs, savukārt suns izprasts un atbilstoši aprūpēts, socializēts un apmācīts, balstoties uz pret suni ētisku, dabisku un uz motivāciju balstītu apmācību.

"My Perfect Dog" piedāvā suņu un viņu saimnieku apmācību, suņu uzvedības konsultācijas, socializācijas pastaigas suņiem, kā arī teorētiskus un praktiskus seminārus saimniekiem.

Saziņai

+371 27993370
liga@myperfectdog.lv

Seko "My Perfect Dog"

PDTE-Logo2

Par "My Perfect Dog"

"My Perfect Dog" ir zīmols, kas reprezentē lieliskas un harmoniskas attiecības suņa un saimnieka starpā, kur saimnieks ir izglītots un zinošs, savukārt suns izprasts un atbilstoši aprūpēts, socializēts un apmācīts, balstoties uz pret suni ētisku, dabisku un uz motivāciju balstītu apmācību.

"My Perfect Dog" piedāvā suņu un viņu saimnieku apmācību, suņu uzvedības konsultācijas, socializācijas pastaigas suņiem, kā arī teorētiskus un praktiskus seminārus saimniekiem.

Saziņai

+371 27993370
liga@myperfectdog.lv

Seko "My Perfect Dog"