T. 27993370 | liga@myperfectdog.lv

(Trainings: P.-S. 9AM-9PM, contact us: 9AM-6PM)

LOCATIONS:

RĪGĀ, JŪRMALĀ, IKŠĶILĒ, JELGAVĀ AND AFTER REQUEST OTHER CITIES

T. 27993370 | liga@myperfectdog.lv

(Trainings: P.-S. 9AM-9PM, contact us: 9AM-6PM)

LOCATIONS:

RĪGĀ, JŪRMALĀ, IKŠĶILĒ, JELGAVĀ AND AFTER REQUEST OTHER CITIES

"MY PERFECT DOG"

TEAM

Līga Zvirgzdiņa-Grebina

CEO OF "MY PERFECT DOG" SCHOOL FOR DOGS AND THEIR CARE-TAKERS, CERTIFIED DOG BEHAVIOURIST, DOG AND THEIR CARE-TAKER TRAINER

My education in cynology started in 2016, when I started my studies and graduated from the basic courses of cynology at the Latvian Cynological federation. Meanwhile I decided that I wanted to specialize in the dog behavior and training field so I started to work as an intern for trainer of dogs and their care-takers who is well recognised in Latvia. I continued to work there for 3 more years.

In 2018 I decided to expand my theoretical and practical knowledge in modern, research-based positive training of dogs and their care-takers, therefore I successfully graduated from two-level ‘'Pro Dog trainer’' courses in England led by world-renowned dog trainers and behaviorists Lauren Langman and Tom Mitchell. I also got a certificate for graduating from an international dog trainer school Nordic Education Centre for Dog Trainers with Lisbeth Borg de Waards, a cynologist and dog behavior specialist recognised in Norway, as well as other specialists from Belgium, Norway and Denmark.

In August 2020, I became a Pet Dog Trainers of Europe (PDTE Associate Member) recognised trainer and a member of this organisation.

I still regularly participate in various theoretical and practical seminars/webinars in order to improve and strengthen my knowledge, as well as to always be ready to provide my clients with knowledge, dog training, correct management based on the latest research.

I specialise in solving various ‘'problem behaviors’’, including training fearful, reactive and aggressive dogs!

My perfect dog LĪGA ZVIRGZDIŅA-GREBINA

EDUCATION

1. 2016-2017 || Professional development program ‘'Fundamentals of Cynology’' Latvian Cynological Federation

2. 2018-2019 || Pro Dog Trainer Absolute Dogs

3. 2019-2020 || International Dog Trainer Nordic Education Centre for Dog Trainers

4. 2019-2020 || Pro Dog Trainer GEEK Absolute Dogs

SELF-DEVELOPMENT COURSES

1. Professional development courses "Aggression in Dogs for Animal Professionals" in 3 modules, led by Dr. Amber Batson, England

2. Two day webinar "Barking Mad! UndersBatsong Abnormal Behaviors in the Dog” led by Dr. Amber Batson, England

3. Self-development course in "Puppy Power" in 3 modules, led by Dr. Amber Batson, England

4. Webinar "A guide to assessing movement" led by Louise Greig, England

5. Webinar "Postural assessment workshop", led by Louise Greig, England

6. Webinar ''Managing Canine Arthritis'' led by Louise Greig, England

7. Webinar "What a Vet & Behaviourist would like you to know about neutering” led by Dr. Amber Batson, England

8. 5-weekend practical seminar "Animals healing themselves Naturally from Natures Pharmacy" led by Karen J. Webb, England

9. "PDTE Online Summit 2020" and "PDTE Online Summit 2021” – an online two day conference organized by  the ‘'Pet Dog Trainers of Europe’' organization where several seminars take place on dog behavior, psychology, health, feeding etc., led by certified specialists.

THIS IS MY "MY PERFECT DOG" TEAM

THIS IS MY "MY PERFECT DOG" TEAM

MYPERFEFCTDOG.- Anna Blumberga
MYPERFEFCTDOG.- Anna Blumberga

TRAINER OF BASIC CONCEPT TRAINING COURSE / VETERINARY DOCTOR

Anna Blumberga

Dogs have always been in my life since my childhood and I have always wanted to work with them. After graduating from high school I started to study veterinary medicine. After graduating from veterinary medicine studies I wanted to study more in-depth about dog behavior, so I applied for an internship at the ‘'My Perfect Dog’’ school for dogs and their care-takers.

I advocate for understanding dog's natural basic needs and for harmonious relationship between dog and his care-taker!

In dog training I am especially interested in puppy socialisation, puppy/mixed group trainings and in the future – nosework and human search training.

MYPERFEFCTDOG - Agnese Reķe
MYPERFEFCTDOG - Agnese Reķe

DOG SOCIAL WALK TRAINER / SOCIAL MEDIA GURU

Agnese Reķe

I became interested in dog behavior in 2020 when we adopted our dog Maksis from the shelter and for the first time we experienced what it means to live with a reactive dog. I wanted to help my dog, so I started to learn about dog behavior issues from literature and the latest research through self-study, but I realised that I wanted to ‘'dig deeper’’ and help other dog owners as well.

Since 2021, I have been learning about dog behavior under the guidance of ‘'My Perfect Dog’' founder Liga. I am interested in the philosophy and methods of ethical and natural training for the dog in general, however, I am particularly interested in the training and socialisation of adult dogs and especially dogs from the shelter, as well as working with fearful and reactive dogs.

1
2

"MY PERFECT DOG" SECRETARY, COORDINATOR OF TRAININGS AND COURSES

Katrīna Kalniņa

FORMULA FOR SUCCESS

EDUCATED DOG OWNER

UNDERSTANDING DOGS ABILITIES & LIMITS

PERSONALISED TRAINING AND DAILY MANAGEMENT FOR DOG

SUCCESSFUL COOPERATION BETWEEN DOG AND HIS CARE-TAKER

KLIENTU VĒRTĒJUMS

Kristianna V. & Marija:

Dārta M. & Teila:

"Līga ir mūsu trenere kopš oktobra. Viņu mums ieteica audzētāja, no kuras iegādājāmies sunenīti - Teilu, ieteica ar tekstu: “Jūs, manuprāt, ļoti labi sapratīsieties” Un tieši tā arī tas notika, jau kopš pirmās tikšanās reizes atradām kopīgu valodu un mana Teila uzreiz iemīlēja Līgu. Iepazīstot Līgas apmācības metodi, biju patīkami pārsteigta, cik patiesībā daudz zina un cik gudri ir mūsu suņuki jau kucēna vecumā. Viņiem nekas nav jāsaka priekšā, ir tikai no sirds kārtīgi jāslavē un jāapbalvo, kad paši ir sapratuši un izdomājuši, kas ir tas, ko mēs no viņiem gribam. Šī pozitīvās apmācības metode, iemācīja man un Teilai saprast vienai otru un atrast kopīgu valodu, kā arī iemācīja mums abām mieru un pozitīvas emocijas jebkurā situācijā. Es vienmēr esmu uzskatījusi, ka suns un saimnieks ir viens vesels, jāmācās ir abiem! Un Līga ir tā, kura apstiprināja, ka tikai kopā mēs varam būt lieliskas!"

Dace B. & Leija:
"Lieliska pieredze apmācības procesā: ar pozitīvām apmācības metodēm pozitīvi un paliekoši rezultāti. Pateicoties šīm apmācībām uzlabojās manas attiecības ar suni un izpratne par to kā katrā situācija būtu labāk jārīkojas. Tagad mūsu pastaigas un kopā būšanu izbaudām vēl vairāk!"


Zane O. & Čelsija:
"Treniņi, konsultācijas un suņu socializācijas pastaigas pie Līgas būs piemērotas visiem suņiem, tomēr īpaši - suņu saimniekiem, jo mācīties visvairāk nāksies tieši viņiem.
Kopš mēs ar Čelsiju ikdienā ņemam vērā Līgas sniegtos padomus un zināšanas, mūsu dzīves kvalitāte ir augusi un dzīve kopumā kļuvusi mierpilnāka.
Līga izmanto mūsdienīgas un zinātnē balstītas metodes, kas ir ētiskas, sunim draudzīgas un sniedz rezultātu ilgtermiņā, mācot sunim nevis būt paklausīgam, bet gan IZVĒLĒTIES labi uzvesties."

Anna Žanete F. & Šoko:

"Šī programma man liek nebeidzami mācīties; arī pēc tam, kad suncis jau ir absolvējis. Man galvenais bija izprast suņa emocijas un pielāgot apmācību viņa spējām un personībai un tas arī ir galvenais, ko iemācījos. Šī ir pieredze, ko gribas atkārtot un novēlēt piedzīvot arī visiem citiem suņiem un viņu saimniekiem."

Monika B. & Umia:

"Līga lieliski prot to ko dara un ļoti mīl suņus! Var 100% uzticēt viņai sava suņa apmācību, jo viss būs saprotami, suņiem interesanti un uz progresu vērsti"

Svetlana B. & Bafija:

"Līgas nodarbības ir perfektas. Apmācīts saimnieks ir 50% no suņa apmācībām. Līga prot izskaidrot un pārliecināt par vislabāko pieeju konkrētām sunim. Jaunās, modernas uz suņa psiholoģijas izpēti balstītas metodes. Suns-sociālā būtne, ģimenes loceklis. Paldies!"

Zane K. & Būbers:

''Līga Zvirgzdiņa-Grebina! Viennozīmīgi. Viņa ne tikai izprot dzīvnieku psiholoģiju, viņa domā un jūt tāpat kā suns. Nevienā brīdī neesmu vīlusies savā izvēlē!! To ko nevarēja izdarīt kādi 4 citi kinologi 3 gadu garumā, panāca neviens cits kā Līga ar saviem padomiem un zināšanām. Viņa ir cilvēks, kas mīl to, ko dara, mīl suņus un sasniedz rezultātu!

I E S A K U visiem!''

Ilze Š. & Mojra:

''Iesaku Līga Zvirgzdiņa-Grebina suņu skolu visiem suņu īpašniekiem. Man kā pirmā suņa īpašniecei šīs bija ļoti noderīgas nodarbības. Teorija par suņu psiholoģiju, praktiskās nodarbības, mājasdarbi un arī iespēja uzdot individuālus jautājumus - sajūta, ka saņēmu vairāk nekā samaksāts. Līga ar visu sirdi ir tajā, ko dara. Vispateicīgākā esmu par padomiem kā ikdienā labāk veidot kopdzīvi ar mūsu aktīvo suņu meiteni Mojru. Grupas nodarbībās Līga atbalsta ikvienu saimnieku un individuāli palīdz tikt galā ar sarežģījumiem. Viņa ir lieliska mācot ne tikai suņus, bet arī pašus saimniekus, kam skola primāri ir domāta! Līga, paldies Tev!''

Katrina M.:

''Liels paldies Līgai par iegūtajām zināšanām! Man tiešām ļoti patīk, ka skolas nosaukumā minēts, ka tā ir ne tikai suņu, bet arī saimnieku skola, jo tā arī ir īstā vērtība - pareizi iemācīt saimnieku kā saprast suni, viņu audzināt, trenēt un ne tikai. Gala rezultāts atkarīgs tikai un vienīgi no tā, cik laika saimnieks ir veltījis treniņiem un cik pareizi ir savu suni izpratis. Pamata konceptu kurss tiešām iedod pamata zināšanas, lai varētu suni pašā spēkiem trenēt tālāk, ko mēģināšu turpmākajā laikā lietot arī ikdienā.''

Līga A. un Berijs:

''Paldies Līgai par vērtīgajām zināšanām un foršajām praktiskajām nodarbībām!''

Sabīne S. & Odrija: 

''Noteikti iesaku šo suņu un saimnieku skolu katram suņa saimniekam! Tika apgūts ļoti daudz, turklāt visi uzdevumi ir pieejami arī turpmāk, līdz ar to varam turpināt apmācības arī pēc skolas absolvēšanas. Līga iedziļinās katra suņa uzvedības "problēmās" un piedāvā vairākus risinājums to atrisināšanai.''

Elīza T. & Ārčijs:

''Noteikti iesaku visiem suņu saimniekiem apmeklēt nodarbības. Lieliska un mūsdienīga pieeja suņu mācīšanai, kā arī saimnieka-suņa attiecību stiprināšanai. Gan es, gan Ārčijs sākam paldies Līgai par iegūtajām zināšanām, kas pasniegtas skaidri un saprotami, lai arī turpmāk veiksmīgi trenētos mājās paši!''

Ieva M. & Teo:

''Noteikti iesaku visiem esošajiem un topošajiem suņu saimniekiem. Mūsdienīgas un vērtīgas zināšanas, ko var turpināt pilnveidot ilgtermiņā. Prieks mācīties gan sunim, gan saimniekam.''

Evija B. & Džese: 

''Noteikti, iesaku visiem suņu saimniekiem Līgas vadītās teorētiskās un praktiskās apmācības. Informācija ir ļoti plaša, saistoša. Ļoti novērtēju atbalstu, kuru trenere sniedza katrā no nodarbībām.''

Veronika B. ar Elizaru & Bafiju: 

''Noteikti iesaku visiem suņu saimniekiem, kas vēlas ne tikai, lai suns klausa, bet arī saprast savu suni un kā viņš jūtas dažādās ikdienas situācijās, kā sunim padarīt ikdienu mazāk stresainu, un kā pašam saimniekam pareizi reaģēt šajās situācijās, kas beigās arī pašam izveido tādu patīkamu un vieglu dzīvi ar savu četrkājaino dzīves biedru.''

Kristiāna B. & Karlo: 

''Kārlēnam šodien liela diena (un man arī) - viņš galīgi izlaidies jeb absolvējām Suņu & saimnieku skola “My Perfect Dog”!
Es, viennozīmīgi, no sirds ieteiktu katra suņa saimniekam iziet pamatapmācību kursu. No tās es ne tikai zinu, kā iemācīt Karlito komandas, bet man ir lielāka izpratne par suņa ķermeņa valodu, psiholoģiju, mācos vairāk ieklausīties Karlo un ar viņu sadarboties. Un man ir skaisti apkopots materiāls, ar kuru varu strādāt arī turpmāk.
Vai ir bijis progress? Jā! Protams, joprojām ir dienas, kad Kārlēns dara pigorus, bet tā ir neatņemama kucēnu sastāvdaļa. Taču man ir stiprinājies kontakts ar manu suni un mēs viens otru labāk saprotam un uzticamies. Un Kārlēns (kad viņam nav zoomiji) ir iemācījies būt klausīgs un sadarboties. Vēl daudz darba priekšā, bet pamati ir iesēti.
Milzum liels paldies Līga Zvirgzdiņa-Grebina par nodarbībām, materiāliem, atsaucību, veltīto laiku, pozitīvo attieksmi!''

Paula L. & Rozentāls: 

''Šovakar ar Rozentālu absolvējām pirmo suņu apmācības kursu pie Suņu & saimnieku skola “My Perfect Dog” ! Ļoti iesaku iziet apmācības pie Līga Zvirgzdiņa-Grebina! Viņa no visas sirds mīl suņus, un suņi mīl viņu, jo nodarbībās tiek izmantotas suņiem draudzīgas un patīkamas audzināšanas metodes, tiek nodibināts kontakts ar saimnieku, paklausība tiek iemācīta ar prieku un caur spēlēm. Rezultāts ir ne tikai paklausīgs, bet arī priecīgs suns un līdz ar to arī saimnieks! Paldies, Līga, pēc šīm nodarbībām daudz labāk lasu savu suni un esmu kļuvusi zinošāka un mierīgāka ne tikai ar Rozentālu, bet arī savā ikdienā!''

Iveta B. & Amina: 

''No sirds iesaku Līga Zvirgzdiņa-Grebina un Suņu & saimnieku skola “My Perfect Dog”. Amina noteikti nebija grupas teicamniece, drīzāk outsaidere, bet, neskatoties uz to, mēs abas tur jutāmies iederīgas. Paldies par visiem padomiem un ieteikumiem.
Individuāla pieejam noteikti raksturo šo skoliņu. Un nosaukums izsaka visu. Suņu un saimnieku skola. Izglītots saimnieks = labāks suns.''

Anna P. & Taškenta: 

''Pagājušā gadā vēl paspējām ar suni iet skolā Suņu & saimnieku skola “My Perfect Dog”. Ar prieku varu ieteikt ikvienam suņa saimniekam! Jau kopš paņēmām Taškentu no Ulubeles zināju, ka mums jāatrod kāds speciālists, kurš pastāstīs, iemācīs, kā viņam palīdzēt ar riešanu uz citiem suņiem un cilvēkiem, ar ēdiena lasīšanu pa ceļam un ar vienkāršu sapratni starp mums un viņu - lai suns saprot, ko mēs no viņa gaidām attiecīgajā situācijā. Visādi nezināmi suņu treneri, kas "ar šito lietu gan jau tiks galā" un kopējā pārliecība, ka, ja suns kaut ko dara nepareizi, viņš jāsoda, kaut kā galīgi neuzrunāja. Un tad pēc Zanes un Čelsijas atsauksmes uzzināju par šo suņu skolu. Pirmkārt, izrādās, suni var mācīt arī citādi! Veiksmīga sadarbība ar suni rodas pozitīvu emociju ietekmē. Katram sunim ir savs individuālais Es, kuru nepieciešams pieņemt un nevajag mēģināt salauzt. Un veiksmīga suņu apmācība notiek tad, kad tā sunim patīk un viņš tiek motivēts pieņemt pareizos lēmumus. Otrkārt, pirmo reizi mūžā atradu suņu skolu, kurai ir sava FB lapa un mājaslapa, kurā viss, pilnīgi viss ir sīki un smalki aprakstīts - pieejamie pakalpojumi, to cenas, treneres iegūtā izglītība un mācīšanas veids u.c. Tas ļoti palīdzēja pieņemt gala lēmumu. Mēs abi ar Taškentu tik daudz ko iemācījāmies par sadarbību starp suni un saimnieku, par suņu uzvedību, ķermeņa valodu un to, ko man darīt, lai mūsu dzīve kopā būtu labāka. Galvenokārt jau jāmācās saimniekam. Un piebildīšu, ka Taškentam, uzsākot suņu skolu, bija 4 gadi, pie mums viņš bija jau nedaudz ilgāk kā gadu - nav par vēlu! Nav jau tā, ka, pabeidzot suņu skolu, Taškents pēkšņi ir kļuvis par paraugsuni. Joprojām mācāmies, gan esot pastaigās, gan mājās. Joprojām viņš mēdz sariet uz citiem suņiem, cilvēkiem, bērniem, joprojām paķer ēdienu no zemes u.c. Tomēr tagad mēs zinām, ko darīt. Es zinu, kā viņu pavest garām citiem suņiem, zinu, kurā brīdī viņš ir stresā un mums jāiet sunim garām pa gabalu, bet kurā brīdī viņš ir tik aizņemts ar savām darīšanām (ostīšanos), ka otru suni pat īsti nepamana. Viņš zina dažādas komandas, zina, ka pie manis nākt un mani klausīt ir izdevīgi, jo viņam no tā būs labums. Tāpat Taškents tagad zina gan kā smuki nākt man blakus, gan kā pieņemt pareizu lēmumu un neķert manis zemē nomesto ēdienu, ja neesmu atļāvusi (ļoti noder gatavojot virtuvē). Un pavisam noteikti mūsu visu attiecības kļuvušas daudz ciešākas un uzticības pilnas. Suns zina, ka ar mums viņam būs labi. Mēs zinām, ka viņš māk pieņemt pareizus lēmumus un lielākoties ir ļoti godīgs suns. Un tā mēs tagad dzīvojamies, visi daudz mierīgāki''

Justīne Z. & Grejs:

''No sirds iesaku jebkuram saimniekam ar savu suni. Tikai pozitīvas metodes, respektējot suņa limitus. Patīkama atmosfēra, man ļoti palīdzēja izprast savu suni, viņš ir kļuvis ļoti paklausīgs, noteikti turpināsim strādāt arī mājās! Paldies!''

Ilze V. & Fargo: 

''Iesaku. Noderīgas nodarbības gan saimniekiem,gan suņiem.''

Alīna S. & Riko: 

''Noteikti iesaku! Skolas fokuss ir uz suņa mīlestību, cieņu, emociju izpratni un uzticīgo attiecību veidošanu ar saimnieku, pielietojot interesantus praktiskus uzdevumus. Līga ir lieliska, paldies!''

Sintija P. & Lara: 

''Iegādājoties suni jau laicīgi sākām pētīt skolas un jūsējā "uzpeldēja" vairākas reizes. Pirms tam gan pamēģinājām pa vienai nodarbībai citās vietās, taču uzreiz sapratām, ka nebūs īstā vieta. Tad sākām dzirdēt atsauksmes no draugiem par "My Perfect Dog" un sapratām, ka zaudēt īsti jau nav ko. Un tas arī bija labākais lēmums skolas izvēles ziņā!''

Žanete Ž. D. & Apollo:

''Dažādie koncepti, kas palīdz izprast suņa uzvedību un komunicēt ar viņu veiksmīgāk. Tie ļoti noderēja pašā sākumā, kad nezināju, ko iesākt ar mazo kucēnu mājās. Esmu pateicīga par iepazīstināšanu ar mentālajām aktivitātēm, kuru rezultātus lieliski redzu pašlaik Apollo uzvedībā.''

Elīna A. & Rūdis: 

''Nodarbībās tika izrunāts un izstāstīts pat daudz vairāk nekā mēs vispār spētu uzreiz iedomāties!''

WHAT WE RECOMMEND YOU TO READ

These are the books that I suggest you to read if you plan to get a dog or you already have a dog!

These books will educate you on dogs body language, basic needs, psyhology, emotions and will answer lot of your questions about dogs - so you are the best care-taker for your dog!

On Talking Terms with Dogs: Calming Signals

On Talking Terms with Dogs: Calming Signals

Turid Rugaas

My Dog pulls, What do I Do??

My Dog Pulls, What Do I Do?

Turid Rugaas

Barking The sound of a language

Barking The Sound of a Language

Turid Rugaas

Dominance in Dogs. Fact or Fiction?

Dominance in Dogs: Fact or Fiction?

Barry Eaton

Canine Confidental

Canine Confidental: Why dogs do what they do

Marc Bekoff

Grāmatas apraksts: Vai medības / dzīšanās pakaļ ir tava suņa mīļākā aktivitāte? Nebojā jautrību - ejiet medībās kopā! Vispārpieņemtās-stingrās suņu apmācību pieejas apslāpē tava suņa dabiskos medību instinktus caur sodiem vai pastāvīgu piespiešanu atgriezties. Šīs ierobežojošās apmācību pieejas ir pret suņa dabu un pret to, ko suņi vēlas vairāk par visu - doties medībās! Došanās medībās / dzīšanās pakaļ ir vajadzība, kas padara suni laimīgu! Apspiest šo dabisko instinktu ir kā uzlikt vāku katlam ar vārošu ūdeni. Galu galā tvaikam ir kaut kur jāpaliek, taču bez atbilstošas izvades var sanākt ķēpīgi... Tāpēc šajā grāmatā Tev būs iespēja uzzināt to: Kas ir medītkāre? Kāpēc suņiem patīk medīt? Kāpēc šo vēlmi un medīšanas/dzīšanās uzvedību ir tik grūti kontrolēt un ietekmēt? Kā izmantojot pozitīvu un uz motivāciju balstītu apmācību pieeju, ir iespēja uzlabot savstarpējās suns-saimnieks attiecības un, galvenokārt, pastaigas bez pavadas, lai suns neskrietu pakaļ jebkuram kustīgam objektam? Kā pārvirzīt suni doties medībās kopā ar Jums nevis skriet pakaļ stirnai mežā? Ja Tavam sunim patīk ķert kustīgus objektus un meža vai citus zvērus/radības - šī grāmata ir domāta tieši Tev!

Hunting togther!

Simone Mueller

Understanding the silent communication of dogs

Understanding the silent communication of dogs

Rosie Lowry

Ethics and Ethology for a happy dog

Ethics and Ethology for a happy dog

Anders Hallgren

The emotional lives of animals

The Emotional Lives of Animals

Marc Bekoff

Stress, anxiety and aggression in dogs

Stress, Anxiety and Aggression in Dogs

Anders Hallgren

SPECIALISTS / ORGANIZATIONS I RECOMMEND TO FOLLOW

SMILING LEASH

Photos, videos and helpful tips for slow, relaxing daily walks with your dog, where the dog is with the correct type of harness and on a long, ‘'smiling'' leash without pulling the leash. For walks that both the dog and his care-taker will enjoy.

slow_dog_movement

ORGANIZATION

The goal of this organisation is to educate as many dog care-takers as possible, to share various activity ideas and to inspire to simply BE with our dogs while enjoying coexistence, cooperation and giving dogs a positive experience through diverse environments, slow walks, social activities etc.

NECFDT

EDUCATIONAL INSTITUTION

They offer both quality online and face-to-face international courses and education. The education is based on the philosophy of the Norwegian dog behaviorist, cynologist Turid Rugaas and the understanding of calming and stress signals, needs and behavior of dogs, motivating ethical, modern, science-based dog training and management towards the dog.

Absolute Dog

EDUCATIONAL INSTITUTION / SCHOOL FOR DOGS AND THEIR CARE-TAKERS

They prove it in practice that great results can be achieved with any dog in training using motivation rather than physical force or intimidating methods. Concepts are taught through many and various tasks. Excellent cooperation between dogs and their care-takers is achieved and successful dog training is carried out.

WE ADVOCATE FOR A HARMONIOUS RELATIONSHIP BETWEEN THE DOG AND HIS CARE-TAKER!

About ‘'My Perfect Dog’'

"My Perfect Dog" is an organisation that represents a great and harmonious relationship between the dog and his care-taker, where the care-taker is educated while the dog is understood and properly cared for, socialised and trained, based on ethical, natural and motivational training for dog.

"My Perfect Dog" offers training for dogs and their care-takers, dog behaviour consultations, social walks for dogs as well as theoretical and practical seminars for dog care-takers.

Contact us

+371 27993370
liga@myperfectdog.lv

Follow "My Perfect Dog"

PDTE-Logo2